ELLE Decoration aktuální vydání


V našem novém vydání oživujeme pro Vás projekt Jana Kaplického. Slavný architekt po sobě zanechal na sedmdesát deníků plných geniálních vizí a český tým ELLE Decoration měl jako první možnost do nich nahlédnout se svolením Elišky Kaplický Fuchsové.


Celé to začalo v létě tohoto roku, kdy redakce ELLE Decoration navázala spolupráci s architektem českého původu žijícím v Los Angeles Pavlem Ježkem. Kromě unikátní sbírky spotřebičů Braun vlastní i unikátní skicy od Jana Kaplického, které - v nazvětšované podobě - tvoří velmi netradiční výzdobu vily Pavla Ježka v pražských Nebušicích.


Projekt 137 zachycuje návrh přístavby domu Ježkových v Los Angeles a nikdy nebyl realizován. Až do letošního léta. ELLE Decoration Kaplického nápad oživila a ve spolupráci se studiem NMDS Pictures převedla skicy do 3D vizualizace. Detailný příběh a fotky najdete na stránkách našeho zimního vydání.


Kromě unikátního projektu zde najdete i rozhovor s umělkyní Irou Svobodovou, navštívíte byt Milana Knížáka nebo se dozvíte, co nejlepšího lze najít na současné gastromapě severočeského Liberce.  

119,90 Kč